Gaziantep'te ‘açık hava sinema’ keyfi

Gaziantep'te ‘açık hava sinema’ keyfi

 

Türkiye’nin süper içerik platformu TV+, mayıs ayı boyunca üniversite kampüslerine açık hava sinema keyfini taşımaya devam ediyor. Bu kapsamda Gaziantep Üniversitesi öğrencileri son dönemin en çok konuşulan filmlerinden “The Holdovers”ı izledi.

 

En iyi film ve dizilerle yıl boyu ekran tutkunlarının yanında olan TV+, mayıs ayı boyunca Türkiye’nin farklı bölgelerindeki üniversitelerde açık hava sinema etkinlikleri düzenliyor. TV+’ın programında yer alan Gaziantep Üniversitesi öğrencileri 21 Mayıs Salı günü 2023 yılının en çok konuşulan yapımları arasında yer alan Oscar ödüllü film “The Holdovers”ı izleme fırsatı buldu. Öğrenciler film keyfinin yanı sıra, Turkcell’in iç iletişim ve iş veren markası T.Life dünyasını da deneyimledi.

SAMİMİ VE AKICI BİR ANLATIM

Sinema dünyasında çarpıcı yapımlarıyla adından söz ettiren ve her yıl en iyi film kategorisinde bir aday çıkaran "Focus Features’ın yapımcılığını üstlendiği “The Holdovers”, samimi ve akıcı anlatımıyla öne çıkıyor. 96. Oscar Ödülleri'nde Da'Vine Joy Randolph’un muhteşem performansıyla “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü kazandığı “The Holdovers”, 1970 yılında geçen bir dönem filmi. Film, okul dışında bir hayatı olmayan bir öğretmen, sürekli sorun çıkaran bir öğrenci ve okulda görevli olan bir aşçının başından geçenleri anlatıyor.

23.05.2024 (Haber Merkezi)